Sledovat film
Mlčanie jahniat
online

Film Mlčanie jahniat
  Trailer k filmu Mlčanie jahniat Trailer
Přehrajte si film Mlčanie jahniat HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 506 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Americký filmový thriller o pátrání po bestiálním vrahovi, který své oběti stahuje z kůže.
Clarice Starlingová, nadaná studentka na akademii FBI je přidělena agentovi Crawfordovi, vyšetřujícímu případ masového vraha Buffalo Billa, který své oběti stahuje z kůže. Clarice navštíví v baltimorské vězeňské nemocnici bývalého vynikajícího psychiatra Hannibala Lectera, odsouzeného na doživotí za sérii brutálních vražd a kanibalismus. Odsouzený psychiatr Clarice zároveň děsí a fascinuje. Jedna jeho záhadná poznámka studentku dovede k uříznuté hlavě jedné z Buffalo Billových obětí. Když je masovým vrahem unesena dcera senátorky Martinové, nabídne Clarice Lecterovi přijatelnější vězeňské podmínky výměnou za informaci, vedoucí k dopadení Buffalo Billa...

Žánr: Thriller, Drama, Horor, Krimi
Režie: Jonathan Demme
Hrají a postavy: Jodie Fosterová (Clarice Starlingová), Lawrence A. Bonney (FBI instruktor), Kasi Lemmonsová (Ardelia Mappová), Lawrence T. Wrentz (agent Burroughs), Scott Glenn (Jack Crawford), Anthony Heald (doktor Frederick Chilton)
Scénář: Ted Tally
Země: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocení: 86 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 4.11.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська