Film Hon na ponorku

Sledovat film
Hon na ponorku
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sean Connery dokáže vzdorovat vodnímu živlu, ruskému vojenskému velení a v patách má ještě námořní flotilu USA.
V roce 1984 se sovětský kapitán Marko Ramius vydává na první plavbu se svou supermoderní atomovou ponorkou a rozhodne sa i s celou posádkou přeběhnout k Američanům. Rusi však nemůžou za žádnou cenu připustit, že se jejich utajovaná supermoderní zbraň dostala do rukou protivníka a uspořádají "hon na ponorku". Do tohoto napínavého honu se zapojí i Američané, kteří o vlastních kapitánových plánech nic nevědí a přistoupí proto na oficiální ruskou verzi, že kapitán stíhané ponorky je šílenec.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie: John McTiernan
Hrají a postavy: Sean Connery (Kapitán Marko Ramius), Alec Baldwin (Jack Ryan), Scott Glenn (Bart Mancuso), Sam Neill (Kapitán Vasily Borodin), James Earl Jones (Admirál James Greer), Joss Ackland (Andrei Lysenko)
Scénář: Tom Clancy, Larry Ferguson, Donald Stewart
Země: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko