Sledovat film Hon na ponorku online

Přehrajte si film Hon na ponorku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, thriller Hon na ponorku na !
  Trailer k filmu Hon na ponorku   Sledovat Hon na ponorku online
Žánr:
akční, dobrodružný, thriller
Režie:
John McTiernan
Hrají a postavy:
Sean Connery (Kapitán Marko Ramius), Alec Baldwin (Jack Ryan), Scott Glenn (Bart Mancuso), Sam Neill (Kapitán Vasily Borodin), James Earl Jones (Admirál James Greer), Joss Ackland (Andrei Lysenko)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Sean Connery dokáže vzdorovat vodnímu živlu, ruskému vojenskému velení a v patách má ještě námořní flotilu USA.

V roce 1984 se sovětský kapitán Marko Ramius vydává na první plavbu se svou supermoderní atomovou ponorkou a rozhodne sa i s celou posádkou přeběhnout k Američanům. Rusi však nemůžou za žádnou cenu připustit, že se jejich utajovaná supermoderní zbraň dostala do rukou protivníka a uspořádají "hon na ponorku". Do tohoto napínavého honu se zapojí i Američané, kteří o vlastních kapitánových plánech nic nevědí a přistoupí proto na oficiální ruskou verzi, že kapitán stíhané ponorky je šílenec.
Hodnocení:
75 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski