Sledovat film Hon na ponorku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hon na ponorku
  Trailer k filmu Hon na ponorku   Sledovat 1434 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie:
John McTiernan
Hrají a postavy:
Sean Connery (Kapitán Marko Ramius), Alec Baldwin (Jack Ryan), Scott Glenn (Bart Mancuso), Sam Neill (Kapitán Vasily Borodin), James Earl Jones (Admirál James Greer), Joss Ackland (Andrei Lysenko)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Sean Connery dokáže vzdorovat vodnímu živlu, ruskému vojenskému velení a v patách má ještě námořní flotilu USA.

V roce 1984 se sovětský kapitán Marko Ramius vydává na první plavbu se svou supermoderní atomovou ponorkou a rozhodne sa i s celou posádkou přeběhnout k Američanům. Rusi však nemůžou za žádnou cenu připustit, že se jejich utajovaná supermoderní zbraň dostala do rukou protivníka a uspořádají "hon na ponorku". Do tohoto napínavého honu se zapojí i Američané, kteří o vlastních kapitánových plánech nic nevědí a přistoupí proto na oficiální ruskou verzi, že kapitán stíhané ponorky je šílenec.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko