Sledovat film Sin City: Město hříchu online

Přehrajte si film Sin City: Město hříchu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Sin City: Město hříchu na Prima Cool!
  Trailer k filmu Sin City: Město hříchu   Sledovat Sin City: Město hříchu online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Frank Miller, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino
Hrají a postavy:
Jessica Albaová (Nancy Callahanová), Devon Aokiová (Miho), Alexis Bledelová (Becky), Maria Bellová (Ava Lordová), Powers Boothe (Senator Roark), Cara D. Briggs (Hearing Panel Person)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Sin City - město hříchu je zamořeno kriminálníky, zkorumpovanými policisty a sexy ženami; někdo touží po pomstě, někdo po spasení a další ... po obojím. Film představuje příběhy ze tří Millerových novel včetně Sin City, které odstartovalo dlouhodobou a kritiky oceňovanou sérii komiksů, stejně jako The Yellow Bastard a The Big Fat Kill. Rodriguez společně s Millerem převedli tyto legendární příběhy ze stránek knih na filmové plátno a zůstali naprosto věrni vzhledu, pocitům a dialogům knih.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.