Sledovat film Sin City - město hříchu online

Přehrajte si film Sin City - město hříchu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1484 filmů a 120 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Sin City - město hříchu
  Trailer k filmu Sin City - město hříchu   Sledovat Sin City - město hříchu online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Frank Miller, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino
Hrají a postavy:
Jessica Albaová (Nancy Callahanová), Devon Aokiová (Miho), Alexis Bledelová (Becky), Maria Bellová (Ava Lordová), Powers Boothe (Senator Roark), Cara D. Briggs (Hearing Panel Person)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Sin City - město hříchu je zamořeno kriminálníky, zkorumpovanými policisty a sexy ženami; někdo touží po pomstě, někdo po spasení a další ... po obojím. Film představuje příběhy ze tří Millerových novel včetně Sin City, které odstartovalo dlouhodobou a kritiky oceňovanou sérii komiksů, stejně jako The Yellow Bastard a The Big Fat Kill. Rodriguez společně s Millerem převedli tyto legendární příběhy ze stránek knih na filmové plátno a zůstali naprosto věrni vzhledu, pocitům a dialogům knih.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko