Film Nelítostný souboj

Sledovat film
Nelítostný souboj
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Elegantní a téměř nepolapitelný lupič Robert De Niro se připravuje na poslední velkou akci s vědomím, že v patách má nejobávanějšího policejního detektiva Al Pacina.
Ačkoli hrdinové, policejní detektiv Vincent Hanna a gangster Neil McCauley, stojí na opačných stranách, mají mnoho společného. Oba jsou dokonalí profesionálové, oba jsou svým založením samotáři a oba jsou natolik posedlí svou profesí, že to vážně narušuje jejich soukromý život. A zatímco elegantní McCauley se připravuje na svou poslední velkou loupež, nejobávanější policejní buldok Hanna se mu dostává na stopu. Ani jeden z nich se nezastaví a od rozhodující konfrontace neustoupí, přestože Hannovi se rozpadá třetí manželství a gangster se právě seznámil se sympatickou Eady.

Žánr: Thriller, Akční, Drama, Krimi
Režie: Michael Mann
Hrají a postavy: Al Pacino (Lt. Vincent Hanna), Robert De Niro (Neil McCauley), Val Kilmer (Chris Shiherlis), Jon Voight (Nate), Tom Sizemore (Michael Cheritto), Diane Venoraová (Justine Hanna)
Scénář: Michael Mann
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 82 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko