Sledovat film Pár správných chlapů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Pár správných chlapů
  Trailer k filmu Pár správných chlapů   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Rob Reiner
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Daniel Alistair), Jack Nicholson (Nathan R. Jessep), Demi Mooreová (JoAnne Gallowayová), Kevin Bacon (Kapitán Jack Ross), Kiefer Sutherland (Jonathan James Kendrick), Kevin Pollak (Sam Weinberg)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Tom Cruise a Jack Nicholson jako protivníci v soudním případu, který změní jejich život.

Jeden muž je mrtev. Dva jsou obviněni z vraždy. Před soudem stojí ale celá námořní pěchota. Pár správných chlapů zažehne nejvýbušnější kapitolu v dějinách americké armády, ve které půjde o dynamické zúčtování s korupcí, snahou o krytí zločinu a neúnavné hledání spravedlnosti v nedotknutelném americkém námořnictvu.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski