Sledovat film Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení online

Přehrajte si film Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1106 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi, parodie, romantický Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení na !
  Trailer k filmu Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení   Sledovat Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení online
Žánr:
akční, komedie, krimi, parodie, romantický
Režie:
David Zucker
Hrají a postavy:
Leslie Nielsen (Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer), Ricardo Montalban (Vincent Ludwig), George Kennedy (Ed Hocken), O.J. Simpson (Nordberg), Susan Beaubianová (paní Nordberg)
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Jen jeden muž dokáže zabránit atentátu na anglickou královnu!

Někdo nezažije nic dobrodružného, kdyby se rozkrájel. A někomu stačí vyjít na ulici a ocitne se v samém centru těch nejbláznivějších situací, jaké si umíme představit. Poručík losangelské policie Frank Drebin patří k těm druhým. Dlužno ovšem po pravdě říct, že Frank nedostává nic zadarmo, že na celém tom zmatku, který vždy a všude jeho osobu provází, tvrdě a systematicky pracuje. A protože štěstí, jak známo, přeje připraveným, bývá to ostatní už jen logickým vyústěním děje. Jako třeba teď, kdy má do Los Angeles zavítat sama britská královna Alžběta a oddíl, jehož je Frank členem, je pověřen její ochranou...
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski