Sledovat film
Dokonalý svět
online

Film Dokonalý svět
  Trailer k filmu Dokonalý svět Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Krátký výlet prchajícího vězně a jeho malého rukojmí.
Dva prchající vězňové jsou při přepadení rodinného domku vyrušeni ozbrojeným sousedem a v nouzi s sebou vezmou osmiletého Filipa jako rukojmí. Nečekaný výlet se chlapci začne líbit - honičky v kradených autech, skrývání se před komicky neschopnými pronásledovateli. Až do chvíle, kdy jeden z vězňů, primitiv a surovec, začne ohrožovat jeho život. Sympatickému Butchovi nezbývá, než "kolegu" zlikvidovat. A pak už jedou jen dva - a mezi vězněm a jeho dobrovolným rukojmím vzniká silné pouto přátelství a snad i lásky. Příběh nemůže skončit šťastně - ve vypjaté chvíli Filip sám Butche postřelí, ale zůstávají spolu dál - dokud je smrt nerozdělí...

Režie: Clint Eastwood
Hrají a postavy: Kevin Costner (Butch Haynes), Clint Eastwood (Red Garnett), Laura Dernová (Sally Gerberová), T.J. Lowther (Phillip Perry), Keith Szarabajka (Terry Pugh), Leo Burmester (Tom Adler)
Scénář: John Lee Hancock
Země: USA
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 30.11.2022 13:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська