Sledovat film Dokonalý svět online

Přehrajte si film Dokonalý svět online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Dokonalý svět na !
  Trailer k filmu Dokonalý svět   Sledovat Dokonalý svět online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Clint Eastwood
Hrají a postavy:
Kevin Costner (Butch Haynes), Clint Eastwood (Red Garnett), Laura Dernová (Sally Gerberová), T.J. Lowther (Phillip Perry), Keith Szarabajka (Terry Pugh), Leo Burmester (Tom Adler)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Krátký výlet prchajícího vězně a jeho malého rukojmí.

Dva prchající vězňové jsou při přepadení rodinného domku vyrušeni ozbrojeným sousedem a v nouzi s sebou vezmou osmiletého Filipa jako rukojmí. Nečekaný výlet se chlapci začne líbit - honičky v kradených autech, skrývání se před komicky neschopnými pronásledovateli. Až do chvíle, kdy jeden z vězňů, primitiv a surovec, začne ohrožovat jeho život. Sympatickému Butchovi nezbývá, než "kolegu" zlikvidovat. A pak už jedou jen dva - a mezi vězněm a jeho dobrovolným rukojmím vzniká silné pouto přátelství a snad i lásky. Příběh nemůže skončit šťastně - ve vypjaté chvíli Filip sám Butche postřelí, ale zůstávají spolu dál - dokud je smrt nerozdělí...
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski