Sledovat film
Telefonní budka
online

Film Telefonní budka
  Trailer k filmu Telefonní budka Trailer
Přehrajte si film Telefonní budka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 447 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Mluv, nebo jsi mrtvej...
Rušná newyorská ulice. Telefonní budka. Newyorský novinář a mediální konzultant Stu Shepherd je těžce cool. Cestou po Manhattanu důležitě oslňuje svého asistenta znalostmi mediálně profláknutých lidí, ale i svou morálkou. Novinář by nikdy neměl lhát. Stu je se sebou spokojený. Jak se ukáže, není to s jeho morálkou tak horké. Každý den právě z té zmiňované budky telefonuje pravidelně své milence. Ale někdo sem najednou volá. Stu zvedne sluchátko a to je fatální chyba. Jeho život se v jedné minutě změní. Stane se vězněm v malém prostoru, vězněm šílence, masového vraha, ostřelovače. Ten ho má na mušce a bez milosti vydírá, protože o jeho zdánlivě bezúhonném životě ví naprosto všechno. Násilný incident v blízkosti budky přivede na scénu policii, která se ze všech sil snaží vyprostit Stua z telefonního zajetí. Ale skončila skutečně polapením podezřelého vražedná hra?

Žánr: Thriller, Drama
Režie: Joel Schumacher
Hrají a postavy: Colin Farrell (Stu Shepard), Kiefer Sutherland (Volající), Forest Whitaker (Kapitán Ed Ramey), Radha Mitchellová (Kelly Shepardová), Katie Holmesová (Pamela McFaddenová), Paula Jai Parkerová (Felicia)
Scénář: Larry Cohen
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko