Sledovat film
Telefonní budka
online

Film Telefonní budka
  Trailer k filmu Telefonní budka Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Mluv, nebo jsi mrtvej...
Rušná newyorská ulice. Telefonní budka. Newyorský novinář a mediální konzultant Stu Shepherd je těžce cool. Cestou po Manhattanu důležitě oslňuje svého asistenta znalostmi mediálně profláknutých lidí, ale i svou morálkou. Novinář by nikdy neměl lhát. Stu je se sebou spokojený. Jak se ukáže, není to s jeho morálkou tak horké. Každý den právě z té zmiňované budky telefonuje pravidelně své milence. Ale někdo sem najednou volá. Stu zvedne sluchátko a to je fatální chyba. Jeho život se v jedné minutě změní. Stane se vězněm v malém prostoru, vězněm šílence, masového vraha, ostřelovače. Ten ho má na mušce a bez milosti vydírá, protože o jeho zdánlivě bezúhonném životě ví naprosto všechno. Násilný incident v blízkosti budky přivede na scénu policii, která se ze všech sil snaží vyprostit Stua z telefonního zajetí. Ale skončila skutečně polapením podezřelého vražedná hra?

Žánr: Thriller, Drama
Režie: Joel Schumacher
Hrají a postavy: Colin Farrell (Stu Shepard), Kiefer Sutherland (Volající), Forest Whitaker (Kapitán Ed Ramey), Radha Mitchellová (Kelly Shepardová), Katie Holmesová (Pamela McFaddenová), Paula Jai Parkerová (Felicia)
Scénář: Larry Cohen
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 20.8.2022 22:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko