Sledovat film
Nic než pravda
online

Film Nic než pravda
  Trailer k filmu Nic než pravda Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zdroj informací se neprozrazuje... za žádnou cenu.
Reportérce z Washingtonu D.C. hrozí vězení za zveřejnění článku, jenž kompromituje americkou vládu a odhaluje identitu tajného agenta CIA . Do města je povolán zvláštní žalobce s jediným úkolem... odhalit a usvědčit zdroj reportérky za velezradu. Ta však svého informátora odmítá prozradit a je uvězněna. Následuje boj za svobodu reportérky pod vedením jejího právníka.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Rod Lurie
Hrají a postavy: Kate Beckinsaleová (Rachel Armstrongová), Matt Dillon (Patton Dubois), Angela Bassettová (Bonnie Benjaminová), Alan Alda (Alan Burnside), Vera Farmigaová (Erica Van Dorenová), David Schwimmer (Ray Armstrong)
Scénář: Rod Lurie
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 2.4.2022 22:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko