Sledovat film Srdce v Atlantidě online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Srdce v Atlantidě
  Trailer k filmu Srdce v Atlantidě   Sledovat 1545 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Scott Hicks
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (Ted Brautigan), Anton Yelchin (Bobby Garfield), Hope Davisová (Liz Garfieldová), Mika Booremová (Carol Gerberová), David Morse (Bobby Garfield), Alan Tudyk
Scénář:
Stephen King, William Goldman
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Film nás zavádí do 50. let, kdy se éterem nesly písně Elvise Presleyho a Ameriku strašil duch studené války.

Fotograf Bobby Garfield dostává zprávu, že se jeho přítel z dětství Sully zabil při autonehodě. Vydává se na jeho pohřeb a doufá, že tam potká Carol, poslední z party tří nerozlučných přátel. Na pohřbu se dozvídá, že Carol je již také po smrti. Vzpomínky na mládí ho vedou k domu, kde bydlel. Je to již stará polozbořená ruina, ale dětství bylo nezapomenutelné.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko