Sledovat film Talentovaný pan Ripley online

Přehrajte si film Talentovaný pan Ripley online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Talentovaný pan Ripley
  Trailer k filmu Talentovaný pan Ripley   Sledovat Talentovaný pan Ripley online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller, Dobové drama
Režie:
Anthony Minghella
Hrají a postavy:
Matt Damon (Tom Ripley), Gwyneth Paltrowová (Marge Sherwood), Jude Law (Dickie Greenleaf), Cate Blanchettová (Meredith Logue), Philip Seymour Hoffman (Freddie Miles), Jack Davenport (Peter Smith-Kingsley)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Jak daleko jste ochotni zajít, abyste se stali někým jiným. Tom Ripley žádnou takovou hranici nezná.

Onen talentovaný pan Ripley je mladý muž, který sice zatím neví, co by chtěl v životě dělat, ale přitom má zcela jasnou představu, jak by chtěl svůj život prožít. Každopádně v přepychu, bez práce, užívat si života na krásných místech, mít krásné ženy a prostě jet na plno. Jenomže tohle vše, co Tom Ripley zatím nemá, to má Dickie Greenleaf a Tom to chce za každou cenu získat. Když je Dickieho bohatým otcem poslán do slunné Itálie, aby přesvědčil lenošného synka a geniálního playboye o návratu domů, je pochopitelně Dickieho způsobem života okouzlen. Nádherná vila, výlety do Říma, prvotřídní hotely, krásná přítelkyně... Dickie je nejprve nově příchozím pobaven, ale brzy mu ztuhne úsměv na rtech. Tom se totiž nezastaví před ničím, aby si mohl navždy užívat života bohatých...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski