Sledovat film Dějiny násilí online

Přehrajte si film Dějiny násilí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dějiny násilí
  Trailer k filmu Dějiny násilí   Sledovat Dějiny násilí online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
David Cronenberg
Hrají a postavy:
Viggo Mortensen (Tom Stall), Maria Bellová (Edie Stallová), Ed Harris (Carl Fogarty), William Hurt (Richie Cusack), Ashton Holmes (Jack Stall), Peter MacNeill (Šerif Sam Carney)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Tom Stall vedl spokojený život. Do doby než se stal hrdinou.

Tom Stall si poklidně žije s manželkou a dvěma dětmi v malém městě Millbrook ve státě Indiana. Jediná noc však navždy změní jejich životy. Tom svou rozhodností zmaří loupež, ke které dojde v jeho bistru, čímž zachrání mnohé ze svých zákazníků i přátel. V sebeobraně při tom dva z hledaných kriminálníků zabije. Je prohlášen hrdinou a ze dne na den se z něj stává mediální celebrita. Tato sláva mu však není zrovna příjemná a chce utéci zpět ke svému předchozímu životu. Jenže tu se ve městě objeví tajemný a nebezpečný muž Carl Fogaty, který tvrdí, že Tom mu v minulosti ukřivdil. Tom a jeho rodina se musí bránit křivému nařčení a vyrovnat se s náhlou změnou jejich každodenní reality. Jejich vztah je vystaven zkoušce a oni jsou najednou nuceni postavit se tomu, co leželo ukryto pod povrchem ...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski