Film Dějiny násilí

Sledovat film
Dějiny násilí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Tom Stall vedl spokojený život. Do doby než se stal hrdinou.
Tom Stall si poklidně žije s manželkou a dvěma dětmi v malém městě Millbrook ve státě Indiana. Jediná noc však navždy změní jejich životy. Tom svou rozhodností zmaří loupež, ke které dojde v jeho bistru, čímž zachrání mnohé ze svých zákazníků i přátel. V sebeobraně při tom dva z hledaných kriminálníků zabije. Je prohlášen hrdinou a ze dne na den se z něj stává mediální celebrita. Tato sláva mu však není zrovna příjemná a chce utéci zpět ke svému předchozímu životu. Jenže tu se ve městě objeví tajemný a nebezpečný muž Carl Fogaty, který tvrdí, že Tom mu v minulosti ukřivdil. Tom a jeho rodina se musí bránit křivému nařčení a vyrovnat se s náhlou změnou jejich každodenní reality. Jejich vztah je vystaven zkoušce a oni jsou najednou nuceni postavit se tomu, co leželo ukryto pod povrchem ...

Žánr: Drama, Krimi, Thriller
Režie: David Cronenberg
Hrají a postavy: Viggo Mortensen (Tom Stall), Maria Bellová (Edie Stallová), Ed Harris (Carl Fogarty), William Hurt (Richie Cusack), Ashton Holmes (Jack Stall), Peter MacNeill (Šerif Sam Carney)
Scénář: Josh Olson
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko