Sledovat film Strach Fay Grimové online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Strach Fay Grimové
  Trailer k filmu Strach Fay Grimové   Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Pro dospělé, Akční, Thriller
Režie:
Hal Hartley
Hrají a postavy:
Parker Poseyová (Fay Grimová), D.J. Mendel (otec Lang), Liam Aiken (Ned), Megan Gayová (šéf), Jasmin Tabatabaiová (Milla), Chuck Montgomery (Angus James)
Scénář:
Hal Hartley
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Hledá se Henry Fool!

Excentrické herectví, rychlý střih, stoptriky, postavy snímané v mírném podhledu na pozadí šikmého horizontu, to jsou prostředky, jimiž nás známý nezávislý tvůrce Hal Hartley vtahuje do dramatického, mysteriózního a také trochu parodicky pojatého špionážního příběhu zabydleného krásnými ženami, agenty CIA, falešnými pikolíky a záhadnými Araby.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko