Sledovat film
Smrt čeká všude
online

Film Smrt čeká všude
  Trailer k filmu Smrt čeká všude Trailer
Přehrajte si film Smrt čeká všude online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 393 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Pochopíte, jen když tam budete.
Působivé drama zachycující příběhy elitních vojáků v Iráku, kteří mají jedno z nejnebezpečnějších povolání, uprostřed bojové vřavy deaktivují bomby. Pro některé muže přitom je prostředí bojiště silným a neodolatelným adrenalinovým lákadlem, často dokonce i jakýmsi druhem závislostí. Mezi ně patří seržant James, jenž se ujímá špičkového pyrotechnického týmu. Své podřízené Sanborna a Eldridge překvapí tím, že je vtáhne do smrtelné hry uprostřed ulic. Zatímco se oba snaží svého nového velitele udržet pod kontrolou, Jamesova povaha se projeví způsobem, který všechny navždy poznamená

Hrají a postavy: Jeremy Renner (SSgt. William James), Anthony Mackie (seržant JT Sanborn), Brian Geraghty (Spc. Owen Eldridge), Guy Pearce (seržant Matt Thompson), Ralph Fiennes (Contractor Team Leader), David Morse (obchodník Reed)
Scénář: Mark Boal
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська