Sledovat film Smrt čeká všude online

Přehrajte si film Smrt čeká všude online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1443 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Smrt čeká všude
  Trailer k filmu Smrt čeká všude   Sledovat Smrt čeká všude online
Žánr:
Akční, Drama, Thriller, Válečný
Režie:
Kathryn Bigelowová
Hrají a postavy:
Jeremy Renner (SSgt. William James), Anthony Mackie (seržant JT Sanborn), Brian Geraghty (Spc. Owen Eldridge), Guy Pearce (seržant Matt Thompson), Ralph Fiennes, David Morse (obchodník Reed)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Pochopíte, jen když tam budete.

Působivé drama zachycující příběhy elitních vojáků v Iráku, kteří mají jedno z nejnebezpečnějších povolání, uprostřed bojové vřavy deaktivují bomby. Pro některé muže přitom je prostředí bojiště silným a neodolatelným adrenalinovým lákadlem, často dokonce i jakýmsi druhem závislostí. Mezi ně patří seržant James, jenž se ujímá špičkového pyrotechnického týmu. Své podřízené Sanborna a Eldridge překvapí tím, že je vtáhne do smrtelné hry uprostřed ulic. Zatímco se oba snaží svého nového velitele udržet pod kontrolou, Jamesova povaha se projeví způsobem, který všechny navždy poznamená
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski