Podporovaná zařízení

| SLEDOVÁNÍ TV V MOBILU A TABLETU

Službu Lepší.TV si skvěle vychutnáte také na chytrých zařízeních, tedy mobilech a tabletech s OS Android nebo iOS. Pro sledování televize v mobilu nebo na tabletu si stačí stáhnout aplikaci Lepší.TV a pustit si vysílání Vašich oblíbených TV stanic a filmů v HD a využívat moderní televizní funkce jako je přetáčení nebo třicetidenní zpětné zhlédnutí!

IPTV aplikace pro Android zařízení

Chytré telefony a tablety jsou ideální způsob, jak sledovat televizi živě i na cestách. Pokud vlastníte zařízení s OS Android, pak není nic jednoduššího, než si stáhnout Android aplikaci Lepší.TV z obchodu Google Play. Po dokončení její instalace se přihlaste do svého účtu Lepší.TV a užívejte si online vysílání televize i videotéku se 1173 filmů v HD kvalitě!

IP TV aplikace pro iOS zařízení

Lepší.TV nabízí rovněž řešení pro mobily a tablety značky Apple. Pokud chcete sledovat TV v mobilu nebo na tabletu iOS, pak si stáhněte Lepší.TV aplikaci pro iOS z obchodu App Store. Stejně jako u Android aplikace Lepší.TV je nutné se přihlásit pod uživatelským jménem a heslem pro službu Lepší.TV. Na iOS zařízeních bohužel není podporováno přehrávání televize v HD kvalitě.

IPTV aplikace Lepší.TV přináší ideální řešení pro ty, kteří nechtějí ke sledování využívat televizor nebo počítač. Nabízí však stejné výhody, jako při využívání Lepší.TV na Smart TV nebo klasické televizi s Android set-top boxem Lepší.TV. Můžete tak libovolně přetáčet, nahrávat pořady nebo sledovat vysílání televize až 30 dní zpětně v HD!

  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski