Podporovaná zařízení

| SLEDOVÁNÍ TV V MOBILU A TABLETU

Službu Lepší.TV si skvěle vychutnáte také na chytrých zařízeních, tedy mobilech a tabletech s OS Android nebo iOS. Pro sledování televize v mobilu nebo na tabletu si stačí stáhnout aplikaci Lepší.TV a pustit si vysílání Vašich oblíbených TV stanic a filmy v HD a využívat moderní televizní funkce jako je přetáčení nebo třicetidenní zpětné zhlédnutí!

IP TV aplikace pro Android zařízení

Chytré telefony a tablety jsou ideální způsob, jak sledovat televizi živě i na cestách. Pokud vlastníte zařízení s OS Android, pak není nic jednoduššího, než si stáhnout Android aplikaci Lepší.TV z obchodu Google Play. Po dokončení její instalace se přihlaste do svého účtu Lepší.TV a užívejte si online vysílání televize i videotéku se stovkami filmů v HD kvalitě!

IP TV aplikace pro iOS zařízení

Lepší.TV nabízí rovněž řešení pro mobily a tablety značky Apple. Pokud chcete sledovat tv v mobilu nebo na tabletu iOS, pak si stáhněte Lepší.TV aplikaci pro iOS z obchodu App Store. Stejně jako u Android aplikace Lepší.TV je nutné se přihlásit pod uživatelským jménem a heslem pro službu Lepší.TV. Na iOS zařízeních bohužel není podporováno přehrávání televize v HD kvalitě.

IP TV aplikace Lepší.TV přináší ideální řešení pro ty, kteří nechtějí ke sledování využívat televizor nebo počítač. Nabízí však stejné výhody při sledování televizního vysílání jako při využití služby Lepší.TV na Smart TV nebo klasickém televizoru s Android set-top boxem Lepší.TV. Můžete tak libovolně přetáčet, nahrávat pořady nebo sledovat vysílání televize až 30 dní zpětně v HD!