Podporovaná zařízení

| SLEDOVÁNÍ TV V MOBILU A TABLETU

Službu Lepší.TV si skvěle vychutnáte také na chytrých zařízeních, tedy mobilech a tabletech s OS Android nebo iOS. Pro sledování televize v mobilu nebo na tabletu si stačí stáhnout aplikaci Lepší.TV a pustit si vysílání Vašich oblíbených TV stanic a filmů v HD a využívat moderní televizní funkce jako je přetáčení nebo třicetidenní zpětné zhlédnutí!

Aplikace pro Android

Chytré telefony a tablety jsou ideální způsob, jak sledovat televizi živě i na cestách. Pokud vlastníte zařízení s OS Android, pak není nic jednoduššího, než si stáhnout Android aplikaci Lepší.TV z obchodu Google Play. Po dokončení její instalace se přihlaste do svého účtu Lepší.TV a užívejte si online vysílání televize i videotéku se 4 410 filmů v HD kvalitě!

  • Doporučujeme stáhnout aplikaci na Google Play
  • Pokud nemáte účet na Google Play, lze stáhnout přímo aktuální balíček APK
  • Lze také využít alternativní obchod APKPure
Stáhnout Lepší.TV pro Android

Aplikace pro iOS

Lepší.TV nabízí rovněž řešení pro mobily a tablety značky Apple. Pokud chcete sledovat TV v mobilu nebo na tabletu iOS, pak si stáhněte Lepší.TV aplikaci pro iOS z obchodu App Store. Stejně jako u Android aplikace Lepší.TV je nutné se přihlásit pod uživatelským jménem a heslem pro službu Lepší.TV. Stáhnout Lepší.TV pro iOS

Aplikace pro Huawei

Sledovat své oblíbené pořady můžete také na zařízeních Huawei. Aplikaci si stačí stáhnout z  AppGallery, přihlásit a můžete se pustit do ničím nerušeného sledování. Pořady můžete rovněž libovolně přetáčet, nahrávat nebo sledovat vysílání až 100 dní zpětně v HD! Stáhnout Lepší.TV pro Huawei
IPTV aplikace Lepší.TV přináší ideální řešení pro ty, kteří nechtějí ke sledování využívat televizor nebo počítač. Nabízí však stejné výhody, jako při využívání Lepší.TV na Smart TV nebo klasické televizi s Android set-top boxem Lepší.TV. Můžete tak libovolně přetáčet, nahrávat pořady nebo sledovat vysílání televize až 100 dní zpětně v HD!

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina