Sledovat film Training Day online

Přehrajte si film Training Day online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Drama, Krimi, Thriller Training Day na !
  Trailer k filmu Training Day   Sledovat Training Day online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Antoine Fuqua
Hrají a postavy:
Denzel Washington (detektiv Alonzo Harris), Ethan Hawke (Jake Hoyt), Scott Glenn (Roger), Tom Berenger (Stan Gursky), Harris Yulin (Doug Rosselli), Raymond J. Barry (Lou Jacobs)
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2001
Popis:
Překročení hranice se tvrdě trestá. A pro poldy to platí dvojnásob.

Každý den se v amerických ulicích odehrává válka mezi obyvateli, drogovými dealery a lidmi, kteří se rozhodli, že budou ty druhé chránit. Jedním z nich je policejní seržant Alonzo Harris, který už řadu let působí coby detektiv na oddělení narkotik. Je veteránem bojů s narkomafií a po letech strávených ve službě už stačil zjistit, že legální boj s nimi je nedostačující. Čím dál tím víc se pro něj zamlžuje hranice mezi legálním postihem zločinu a porušováním zákona. Jeho filozofii individuálního policejního postupu teď čeká zásadní zkouška. Musí se postarat o idealistického nováčka Jakea Hoyta, který má čtyřiadvacet hodin na to, aby osvědčil svojí schopnost hájit zákon. Jeden den postačí Jakeovi k tomu, aby se propadl až na samé dno drogového podsvětí a Alonzovi k tomu, aby se tváří v tvář Jakeovi definitivně rozhodl, na jaké straně barikády vlastně stojí...
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski