Sledovat film Školní výlet online

Přehrajte si film Školní výlet online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Školní výlet na CS Film!
  Trailer k filmu Školní výlet   Sledovat Školní výlet online
Žánr:
komedie
Režie:
Petr Šícha, Tomáš Magnusek
Hrají a postavy:
Libuše Švormová (Miluše Bínová), Stanislav Zindulka (Vlasta Hybš), Tomáš Magnusek (zástupce ředitele Viktor Kerner), Sandra Nováková (pokojská Inna), Jan Bendig (brigádník Ondřej), Ladislav Trojan (spolužák Perníkář)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2011
Popis:
V jiné době prožili nekrásnější léta života, ve zcela jiné době zestárli.

Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské. Film je hereckým koncetrem hvězd českého filmu, jimž směle sekundují dnešní mladí herci. Film je pohodovou podívanou zvláště v dnešní uspěchané době.
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski