Sledovat film
Dvojníci
online

Film Dvojníci
  Trailer  k filmu Dvojníci
Přehrajte si film Dvojníci HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 490 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Dvojníci

Je lepší vyhořet než potkat dvojníka.
Zloděj Rambousek nutně potřebuje na chvíli utéct, protože mu jde po krku šéf gangu, pro který pracuje. Naštěstí potká učitele Prospala, který je mu neskutečně podobný. Stačí mu ukrást totožnost, starosti nechat na Prospalovi a užívat si nový život.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Jana Bernášková, Jiří Burda, Petr Čtvrtníček (policista #1), Alena Doláková (trafikantka), Miroslav Etzler (Gym teacher Kalina), Štěpánka Fingerhutová (Natálie Prospalová)
Scénář: Petr Hudský
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 51 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 15.2.2024 20:05

Recenze filmu Dvojníci:

Námět o záměně stejně vypadajících lidí, tedy přesněji řečeno o sobě nevědoucích dvojníků, je za ta léta už tak vyčerpán, že nic nového prostě nevznikne, i kdyby čert na slimáku rallye jezdil. Z tohoto nijak originálního příběhu ční typické češství s přízemním humorem, který občas diváka donutí pohnout koutkem úst, ale to je asi tak v celé té unylosti všechno. A z počátku to přitom mělo našlápnuto velice dobře. Zkrátka, jakmile z filmu zmizel Jakub Kohák, šlo vše náležitým krokem do kopru. Ondřej Sokol naprosto nezvládl zahrát dvě postavy rozličných povah a charakteru, což způsobilo jejich splývání a tak v mnohých scénách je horko těžko rozeznatelné, kdo tam v danou chvíli vůbec vlastně je. Využití pražských scenérií, turisticky známých ulic a míst byl sice dobrý tah, ale s takto nedotaženým scénářem to bylo prostě stejně pendrek platné. Litoměřice a Slaný, kde se také natáčelo, asi málokdo pozná. Jako razantní oddychový film dobrý, ale jinak co se humoru týče, obrovské zklamání.
60% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina