Sledovat film Pamětnice online

Přehrajte si film Pamětnice online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Pamětnice
  Trailer k filmu Pamětnice   Sledovat Pamětnice online
Žánr:
Komedie
Režie:
Vlado Štancel
Hrají a postavy:
Libuše Švormová (Bínová), Tomáš Magnusek (Čížek), Dalibor Gondík (ředitel školy), Radek Tomášek (ředitel muzea), Vladimír Brabec (profesor Verner), Jan Cimický (psycholog Pellar)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Poslední školní sraz začíná.

Poetická „pamětnická“ komedie vypráví o složitě chystaném sjezdu někdejších studentů po 60 letech od maturity. Dvojice organizátorů, jednou dojemná, jindy směšná ve svém počínání, objíždí své zestárlé, často i zdětinštělé kolegy. Problémem se však stane přesvědčování jedné z dávných spolužaček, tehdy vyloučené ze studií. Dodnes zahořklá žena je přesvědčena, že ji někdo ze spolužáků udal - a konfrontace se přenáší i na večírek, kde si jeho účastníci začínají vzájemně vyčítat své někdejší postoje a zásady
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski