Sledovat film Účastníci zájezdu online

Přehrajte si film Účastníci zájezdu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Účastníci zájezdu online
Žánr:
komedie
Režie:
Jiří Vejdělek
Hrají:
Anna Polívková (Jolana), Eva Holubová (Jolanina matka), Bohumil Klepl (Jolanin otec), Ondrej Koval (Max), Jaromír Nosek (Ignác), Adrian Jastraban (Oskar)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2006
Popis:
Komedie podle bestselleru Michala Viewegha ...

Komedie podle románu nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha. Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících - sympatická Jolana, její léty rozhádaní rodiče, šarmantní starší dámy, dvojice gayů či sukničkář Max. Průvodkyně Pamela, blondýna s růžovými brýlemi, se rozhodla "vytvořit z nich správnou partu". Oni se však vidí poprvé v životě! Během cesty a pobytu u moře na všechny čeká řada komických, ale i absurdních situací, v nichž se lidé ukazují odhaleni, a to nejen do plavek. Přátelství, překvapivá setkání, letní milostná vzplanutí i divoké prázdninové vášně se odrážejí v příběhu plném humoru a jemné ironie. Eva Holubová získala na festivalu Tribeca 2006 v New Yorku cenu za nejlepší ženský herecký výkon a filmu byla udělena speciální cena za výkon celého hereckého obsazení.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.