Sledovat film Osmy online

Přehrajte si film Osmy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Osmy na !
  Sledovat Osmy online
Žánr:
komedie
Režie:
Jiří Strach
Hrají a postavy:
Ivan Trojan (Richard), Zuzana Stivínová (Lillina přítelkyně Marta), Gregor Bauer (Ota), Josef Dvorák (Zdeněk - bývalý problematický přítel Marty), Jiří Dvořák (Janek), Zuzana Kajnarová (sirotek Hanička)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2014
Popis:
Na úředníka podniku bytového hospodářství se valí jedna pohroma za druhou. Vyplavený byt, trhání osmiček - zubů modrosti a... podpis Charty 77. Píše se rok 1980 a Richard před pár měsíci v opilosti a spíše omylem podepsal Chartu 77 a od té doby se mu smůla doslova lepí na paty. Dnešek je vrcholem všeho! Odpoledne ho čeká trhání osmiček, což je něco, čeho se upřímně děsí. Než na to ale dojde, prožije celou řadu mnohem větších katastrof, proti kterým je trhání zubů učiněná legrace. Uzávěrka v práci, vdavekchtivá kolegyně, která nepochopila, že šlo jen o flirt, šéfovo ultimátum ohledně odvolání podpisu Charty... Prostě den blbec se vším všudy, kvůli kterému může buď přijít naprosto o vše, nebo díky kterému může konečně najít sám sebe!
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.