Sledovat film Sběratel polibků online

Přehrajte si film Sběratel polibků online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 93 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, záhady, thriller, fantasy Sběratel polibků na Prima MAX!
  Sledovat Sběratel polibků online
Žánr:
akční, drama, krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Gary Fleder
Hrají:
Morgan Freeman (Dr. Alex Cross), Ashley Juddová (Dr. Kate McTiernanová), Cary Elwes (detektiv Nick Ruskin), Alex McArthur (detektiv Davey Sikes), Tony Goldwyn (Dr. William 'Will' Rudolph), Jay O. Sanders (Agent Kyle Craig, FBI)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Dramatické pátrání po únosci mladých dívek.

Osm unesených žen. Všechny jsou krásné, mají talent a hrozí jim smrtelné nebezpečí. Tři už byly brutálně zavražděny, ostatní může ještě zachránit detektiv Alex Cross, s pomocí lékařky Kate McTiernanové. Jí jediné se totiž podařilo maskovanému psychopatovi, který si říká Casanova, uniknout. Mezi unesenými dívkami je také Alexova neteř Naomi a čas utíká. V sázce je úplně vše, protože "sběratel" je mimořádně nebezpečný protivník.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.