Sledovat film Sběratel polibků online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Sběratel polibků
  Trailer k filmu Sběratel polibků   Sledovat 1411 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Gary Fleder
Hrají a postavy:
Morgan Freeman (Dr. Alex Cross), Ashley Juddová (Dr. Kate McTiernanová), Cary Elwes (detektiv Nick Ruskin), Alex McArthur (detektiv Davey Sikes), Tony Goldwyn (Dr. William 'Will' Rudolph), Jay O. Sanders (Agent Kyle Craig, FBI)
Scénář:
James Patterson, David Klass
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Dramatické pátrání po únosci mladých dívek.

Osm unesených žen. Všechny jsou krásné, mají talent a hrozí jim smrtelné nebezpečí. Tři už byly brutálně zavražděny, ostatní může ještě zachránit detektiv Alex Cross, s pomocí lékařky Kate McTiernanové. Jí jediné se totiž podařilo maskovanému psychopatovi, který si říká Casanova, uniknout. Mezi unesenými dívkami je také Alexova neteř Naomi a čas utíká. V sázce je úplně vše, protože "sběratel" je mimořádně nebezpečný protivník.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko