Film Sběratel polibků

Sledovat film
Sběratel polibků
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dramatické pátrání po únosci mladých dívek.
Osm unesených žen. Všechny jsou krásné, mají talent a hrozí jim smrtelné nebezpečí. Tři už byly brutálně zavražděny, ostatní může ještě zachránit detektiv Alex Cross, s pomocí lékařky Kate McTiernanové. Jí jediné se totiž podařilo maskovanému psychopatovi, který si říká Casanova, uniknout. Mezi unesenými dívkami je také Alexova neteř Naomi a čas utíká. V sázce je úplně vše, protože "sběratel" je mimořádně nebezpečný protivník.

Žánr: Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie: Gary Fleder
Hrají a postavy: Morgan Freeman (Dr. Alex Cross), Ashley Juddová (Dr. Kate McTiernanová), Cary Elwes (detektiv Nick Ruskin), Alex McArthur (detektiv Davey Sikes), Tony Goldwyn (Dr. William 'Will' Rudolph), Jay O. Sanders (Agent Kyle Craig, FBI)
Scénář: James Patterson, David Klass
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko