Sledovat film Krycí jméno Donnie Brasco online

Přehrajte si film Krycí jméno Donnie Brasco HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, krimi, thriller Krycí jméno Donnie Brasco na Prima!
  Trailer k filmu Krycí jméno Donnie Brasco   Sledovat Krycí jméno Donnie Brasco online
Žánr:
životopisný, drama, krimi, thriller
Režie:
Mike Newell
Hrají a postavy:
Al Pacino (Lefty Ruggiero), Johnny Depp (Joe Pistone/Donnie Brasco), Michael Madsen (Sonny Black), Bruno Kirby (Nicky), James Russo (Paulie), Anne Hecheová (Maggie Pistoneová)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
V roce 1978 Americká vláda vyhlásila válku orgaizovanému zločinu. Jednoho muže nasadili na druhou stranu...

Snímek z prostředí newyorské mafie Krycí jméno Donnie Brasco vznikl podle skutečných událostí: zachycuje úspěšnou akci FBI, jejíž agent Joe Pistone pod falešným jménem pronikl mezi mafiány a strávil sedm let mapováním jejich činnosti. Jde o zasvěcený, velmi prodrobný a autentický pohled do světa organizovaného zločinu. Režisér snímku Mike Newell se soustřeďuje na postižení neobvyklých vztahů uvnitř zvláštní, uzavřené komunity, založené na "feudálním" způsobu organizace a řízení. Každodenní život příslušníků podsvětí, se zaběhanými modely chování či ritualizovaným způsobem mluvy, představuje Newell v hodně syrovém světle.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski