Sledovat film Spojenec online

Přehrajte si film Spojenec online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, mysteriózní, thriller Spojenec na !
  Trailer k filmu Spojenec   Sledovat Spojenec online
Žánr:
drama, krimi, mysteriózní, thriller
Režie:
Spike Lee
Hrají a postavy:
Denzel Washington (detektiv Keith Frazier), Clive Owen (Dalton Russell), Jodie Fosterová (Madeleine Whiteová), Christopher Plummer (Arthur Case), Willem Dafoe (kapitán John Darius), Chiwetel Ejiofor (detektiv Bill Mitchell)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Dokonalý zločin neexistuje.

Newyorský detektiv Keith Miller je typický drsný polda, jehož kariérnímu postupu brání obvinění z nezákonného jednání, která se s ním táhnou od posledního většího případu. Je tu ale nová kauza s přepadenou bankou a desítkami rukojmích. Miller se musí postavit proti zřejmě nejrafinovanějšímu zločinci, jakého za svou kariéru potkal. Když se vyjednávání mezi policií a chladnokrevným stratégem vyostřuje, vstupuje do hry vlivná právnička. A situace se opět o něco víc komplikuje. Detektiv Miller si čím dál víc začíná uvědomovat, že pravidla této hry na kočku a myš nejsou tak jednoznačná a že nelze přesně určit strany dobra a zla. Na první pohled dokonalý zločin může být vlastně ještě dokonalejší.
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski