Sledovat film Prekliaty ostrov online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Prekliaty ostrov
  Trailer k filmu Prekliaty ostrov   Sledovat 1550 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Martin Scorsese
Hrají a postavy:
Leonardo DiCaprio (Teddy Daniels), Mark Ruffalo (Chuck Aule), Ben Kingsley (doktor John Cawley), Max von Sydow (doktor Jeremiah Naehring), Michelle Williamsová (Dolores Chanalová), Emily Mortimerová (Rachel Solandoová)
Scénář:
Laeta Kalogridis
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Někdo tu schází.

Detektiva Teddyho Danielse a jeho kolegu Chucka Auleho přivedlo na prokletý ostrov Shutter pátrání po šílené vražedkyni jménem Rachel Solando, která zmizela ze své cely ve vězeňské psychiatrické léčebně Ashecliffe a kdesi se úspěšně skrývá.
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko