Ashley Juddová

herečka|producentka|režisérka
Ashley Juddová - The Identical
Ashley Juddová - The Identical
Narozena: 19.4.1968, Granada Hills, California, USA (55 let)
Výška: 170 cm
Rodné jméno: Ashley Tyler Ciminella
Ashley Judd si zahrála Lexie, ženu, která podle Matta Williamse "pátrá po někom, koho by mohla milovat, aby naplnila svůj život, ale stále si vybírá ty nesprávné muže." "Lexie si uchovává svůj smysl pro humor," tvrdí Williams. "Je to úžasně zábavná postava, která podobně jako Novalee prochází zajímavou proměnou."

Williams dále tvrdí,že Judd má se svou postavou společné důležité rysy. "Ashley je plná života, je zvídavá, chytrá a energická. Jakmile jsme ji potkali, okamžitě jsme věděli, že má Lexiinu duši." Více

Hned po prvním přečtení scénáře si Judd samu sebe v tomto filmu dovedla představit docela jednoduše. "Letěla jsem letadlem, procházela jsem scénář a na sedadle vedle mne ležel výtisk Vanity Fair s fotkou Natalie na první straně. Bylo tak jednoduché si ten film představit. A okamžitě jsem se viděla jak hraji Lexie." Williams o vztahu Ashley a Natalie vykládá: "Ashley si obrazně řečeno vzala Natalii pod svá křídla a již od prvního dne se začali přátelit."

Producentka filmu Susan Cartsonis si Judd velice oblíbila a vypráví o ní: "S Ashley je legrace, je přátelská, citlivá a atraktivní. Je velice aktivní - pořád někam spěchá. Má ráda život, každou jeho vteřinu. Je to prostě živelná pohroma."

Judd (narozena 1968), jejíž rodina žije v jižní Kentucky, zaznamenala první mezinárodní úspěch podobně jako Portman již ve svém celovečerním debutu Ruby in Paradise (Ruby v ráji, 1993, režie: Victor Nunez), příběhu ženy, která hledá lásku ve floridském letovisku. Nedávno si zahrála v kasovním trháku Bruce Beresforda Dvojí obvinění (1999) spolu s Tommy Le Jonesem.

Na univerzitě Judd studovala francouzštinu a zabývala se i antropologií, historií umění a samozřejmě herectvím. Roku 1990 absolvovala University of Kentucy v oboru francouzština a přestěhovala se do Los Angeles, kde si pronajala domek v Malibu, žila sama jen s dvěmi kočkami, obklopená množstvím knih a chodila na lekce herectví do Playhouse West. Méně
Přehrajte si filmy a seriály s Ashley Juddovou kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 318 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 229 Kč!

filmy a seriály s Ashley Juddovou připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina