Sledovat film Salvador online

Přehrajte si film Salvador online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, thriller, válečný Salvador na !
  Sledovat Salvador online
Žánr:
životopisný, drama, thriller, válečný
Režie:
Oliver Stone
Hrají:
James Woods (Richard Boyle), James Belushi (doktor Rock), Michael Murphy (ambasador Thomas Kelly), John Savage (John Cassady), Elpidia Carrillová (Marie), Tony Plana (major Maximiliano 'Max' Casanova)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1986
Popis:
V El Salvadoru zuří občanská válka. Americký válečný zpravodaj ji chce zachytit z co nejbezprostřednější blízkosti...

Dvaačtyřicetiletý novinář Richard Boyle informuje v roce 1980 o občanské válce v malé středoamerické zemi El Salvador. Vláda prezidenta Duarta bojuje za podpory USA proti levicové revoluční Frontě národního osvobození Farabunda Martího. Její stoupenci jsou likvidováni eskadrami smrti, řízenými armádou. Richard Boyle prožívá boje z bezprostřední blízkosti a stává se dokonce svědkem zavraždění arcibiskupa Romera. Po těchto zkušenostech se rozhodne uprchnout se svou přítelkyní Marií do Kalifornie.
Hodnocení:
75 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.