Sledovat film Mafiáni online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Mafiáni
  Trailer k filmu Mafiáni   Sledovat 1420 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Krimi
Režie:
Martin Scorsese
Hrají a postavy:
Robert De Niro (James Conway), Ray Liotta (Henry Hill), Joe Pesci (Tommy DeVito), Lorraine Braccová (Karen Hill), Paul Sorvino (Paul Cicero), Frank Sivero (Frankie Carbone)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Epická sága z prostředí newyorské mafie s Robertem De Nirem v hlavní roli.

Tři životy v rukou mafie! Henry pracuje pro mafii. Poté, co jej zatýká policie a mladík během výslechu nic nevyzradí, si získá důvěru mafie. Společně se dvěma gangstery uskutečňuje úspěšnou loupež. Bohužel jej nemine ani vězení, v němž se dostává k obchodu s drogami. Nesmírně rychle zbohatne a pokračuje v přepadení. Zabití bosse však mafie nezapomíná...
Hodnocení:
86 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko