Sledovat film Schindlerův seznam online

Přehrajte si film Schindlerův seznam online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1131 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Schindlerův seznam
  Trailer k filmu Schindlerův seznam   Sledovat Schindlerův seznam online
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický, Válečný
Režie:
Steven Spielberg
Hrají a postavy:
Liam Neeson (Oskar Schindler), Ben Kingsley (Itzhak Stern), Ralph Fiennes (Amon Goeth), Caroline Goodallová (Emilie Schindlerová), Jonathan Sagall (Poldek Pfefferberg), Embeth Davidtzová (Helen Hirsch)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Každý, kdo zachrání jeden lidský život, zachrání celý svět.

Koncem roku 1939 do Krakova přijíždí Oskar Schindler. Člen nacistické strany a neúspěšný průmyslník, který má zálusk na získání rychlého bohatství v podobě továrny na smaltované nádobí. Továrnu umisťuje právě na kraj nově vzniklého krakovského ghetta. Chce ve své továrně zaměstnávat Židy z ghetta a s jejich hledáním mu pomáhá bývalý účetní židovského původu Itzhak Stermann, který se snaží "dohazovat" práci v nové továrně co možná největšímu počtu lidí. Továrna prosperuje a Schindler začíná vydělávat bohatství. Novým správcem ghetta se stává Aman Goeth, který má odpor nejen vůči Židům, ale i vůči životu jako takovému. Ke konci války se správa Třetí říše rozhodla přesunout všechny krakovské Židy do Osvětimi. Schindler chce za každou cenu zachránit co největší počet lidí prostřednictvím nové továrny na granáty v Svitavách-Brněnci v Československu. Goeth však nechce o nějakém přesunu ani slyšet, protože si myslí, že Schindler chce Židy chránit...
Hodnocení:
89 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski