Sledovat film Oklamaný online

Přehrajte si film Oklamaný online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Oklamaný
  Trailer k filmu Oklamaný   Sledovat Oklamaný online
Žánr:
Drama, Thriller, Válečný
Režie:
Don Siegel
Hrají a postavy:
Clint Eastwood (John McBurney), Geraldine Pageová (zpěvačka), Elizabeth Hartmanová (Edwina), Jo Ann Harrisová (Carol), Darleen Carrová (Doris), Mae Mercerová (Hallie)
Země:
USA
Rok výroby:
1971
Popis:
Zraněný voják Unie Clint Eastwood nachází dočasné útočiště v jižanské dívčí škole. Jak přijmou jeho obyvatelky nepřítele - ale i jediného muže v okolí?

Zuří občanská válka Severu proti Jihu. Mladá dívka v lese narazí na těžce zraněného vojáka Unie Clinta Eastwooda, kterého se rozhodne odvést do bezpečí internátní školy. Ačkoliv se jedná o nepřítele, je ale také jediným mužem v celém domě plném nevinných dívek. Stoupá napětí a ve vzduchu visí příznaky žárlivosti, lsti i zrady.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski