Sledovat film Jurský svět online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Jurský svět
  Trailer k filmu Jurský svět   Sledovat 1484 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Režie:
Colin Trevorrow
Hrají a postavy:
Laura Dernová (Dr. Ellie Sattler), Chris Pratt (Owen), Bryce Dallas Howardová (Beth), Irfan Khan (Patel), Vincent D'Onofrio (Morton), Ty Simpkins (Gray)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Park se otevírá.

Před dvaadvaceti lety tragicky skončil sen excentrického milionáře Johna Hammonda, který chtěl na odlehlém ostrově z dinosauří DNA vypěstovat Jurský park s živými exponáty. Od té doby se ale mnohé změnilo, park jede na plné obrátky, ročně jím projdou milióny nadšených návštěvníků, kteří s očima navrch hlavy sledují v akci desítky
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko