Sledovat film Expendables: Postradatelní 3 online

Přehrajte si film Expendables: Postradatelní 3 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, thriller Expendables: Postradatelní 3 na Nova!
  Trailer k filmu Expendables: Postradatelní 3   Sledovat Expendables: Postradatelní 3 online
Žánr:
akční, dobrodružný, thriller
Režie:
Patrick Hughes
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (Barney Ross), Jason Statham (Lee Christmas), Harrison Ford (Max Drummer), Arnold Schwarzenegger (Trench), Mel Gibson (Conrad Stonebanks), Wesley Snipes (doktor)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.