Sledovat film
Postradatelní 2
online

Film Postradatelní 2
  Trailer k filmu Postradatelní 2 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jako zamlada.
Na tým Postradatelných vedený žoldákem Barney Rossem se obrátí tajný agent CIA Church. Chce, aby mu přinesli z havarovaného letadla kdesi v horách tajnou zásilku obsahující důležité informace. Na místo je doprovází agentka Maggie. Zdánlivě rutinní mise se ale zkomplikuje, když je překvapí muži v černých kožených kabátech a se samopaly v rukách. Vede je muž s černými brýlemi a tetováním na krku Jean Vilain. Zadrží nejmladšího z týmu jako rukojmí, ostatní odzbrojí a nakonec dostanou i to, co hledali. Je to plánek, který ukazuje cestu ke skrytým pěti tunám čistého plutonia. Když je jeden z týmu brutálně zavražděn, nastává čas, kdy se Barney a jeho muži vydávají na krutou a krvavou cestu pomsty.

Režie: Simon West
Hrají a postavy: Sylvester Stallone (Barney Ross), Jason Statham (Lee Christmas), Jet Li (Yin Yang), Dolph Lundgren (Gunnar Jensen), Chuck Norris (Booker), Jean-Claude Van Damme (Jean Vilain)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 24.7.2022 01:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko