Sledovat film Postradatelní 2 online

Přehrajte si film Postradatelní 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, thriller Postradatelní 2 na Nova!
  Trailer k filmu Postradatelní 2   Sledovat Postradatelní 2 online
Žánr:
akční, dobrodružný, thriller
Režie:
Simon West
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (Barney Ross), Jason Statham (Lee Christmas), Jet Li (Yin Yang), Dolph Lundgren (Gunnar Jensen), Chuck Norris (Booker), Jean-Claude Van Damme (Jean Vilain)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Jako zamlada.

Na tým Postradatelných vedený žoldákem Barney Rossem se obrátí tajný agent CIA Church. Chce, aby mu přinesli z havarovaného letadla kdesi v horách tajnou zásilku obsahující důležité informace. Na místo je doprovází agentka Maggie. Zdánlivě rutinní mise se ale zkomplikuje, když je překvapí muži v černých kožených kabátech a se samopaly v rukách. Vede je muž s černými brýlemi a tetováním na krku Jean Vilain. Zadrží nejmladšího z týmu jako rukojmí, ostatní odzbrojí a nakonec dostanou i to, co hledali. Je to plánek, který ukazuje cestu ke skrytým pěti tunám čistého plutonia. Když je jeden z týmu brutálně zavražděn, nastává čas, kdy se Barney a jeho muži vydávají na krutou a krvavou cestu pomsty.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.