Sledovat film
Postradatelní 2
online

Film Postradatelní 2
  Trailer k filmu Postradatelní 2 Trailer
Přehrajte si film Postradatelní 2 HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 392 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jako zamlada.
Na tým Postradatelných vedený žoldákem Barney Rossem se obrátí tajný agent CIA Church. Chce, aby mu přinesli z havarovaného letadla kdesi v horách tajnou zásilku obsahující důležité informace. Na místo je doprovází agentka Maggie. Zdánlivě rutinní mise se ale zkomplikuje, když je překvapí muži v černých kožených kabátech a se samopaly v rukách. Vede je muž s černými brýlemi a tetováním na krku Jean Vilain. Zadrží nejmladšího z týmu jako rukojmí, ostatní odzbrojí a nakonec dostanou i to, co hledali. Je to plánek, který ukazuje cestu ke skrytým pěti tunám čistého plutonia. Když je jeden z týmu brutálně zavražděn, nastává čas, kdy se Barney a jeho muži vydávají na krutou a krvavou cestu pomsty.

Režie: Simon West
Hrají a postavy: Sylvester Stallone (Barney Ross), Jason Statham (Lee Christmas), Jet Li (Yin Yang), Dolph Lundgren (Gunnar Jensen), Chuck Norris (Booker), Jean-Claude Van Damme (Jean Vilain)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 26.5.2023 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська