Film Jasné nebezpečí

Sledovat film
Jasné nebezpečí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Jack Ryan opět v akci. Tentokrát proti kolumbijské narkomafii i proti americkým politikům, kteří zneužili svých pravomocí.
Thriller Jasné nebezpečí je volným pokračováním filmu Vysoká hra patriotů. Hlavním hrdinou je opět speciální agent CIA Jack Ryan a jeho rodina: půvabná lékařka Cathy a jejich malá dcerka. Tentokrát je zavražděný blízký přítel prezidenta na své jachtě v Karibiku. Nitky podezření směřují k drogové mafii v Columbii. Úlohou pověří Ryana.

Žánr: Akční, Drama, Thriller
Režie: Phillip Noyce
Hrají a postavy: Harrison Ford (Jack Ryan), Willem Dafoe (John Clark), Anne Archerová (Cathy Muller Ryanová), Joaquim de Almeida (Col. Felix Cortez), Henry Czerny (Robert Ritter), Harris Yulin (James Cutter)
Scénář: Donald Stewart, Steven Zaillian, John Milius
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko