Sledovat film Jasné nebezpečí online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Jasné nebezpečí
  Trailer k filmu Jasné nebezpečí   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Thriller
Režie:
Phillip Noyce
Hrají a postavy:
Harrison Ford (Jack Ryan), Willem Dafoe (John Clark), Anne Archerová (Cathy Muller Ryanová), Joaquim de Almeida (Col. Felix Cortez), Henry Czerny (Robert Ritter), Harris Yulin (James Cutter)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Jack Ryan opět v akci. Tentokrát proti kolumbijské narkomafii i proti americkým politikům, kteří zneužili svých pravomocí.

Thriller Jasné nebezpečí je volným pokračováním filmu Vysoká hra patriotů. Hlavním hrdinou je opět speciální agent CIA Jack Ryan a jeho rodina: půvabná lékařka Cathy a jejich malá dcerka. Tentokrát je zavražděný blízký přítel prezidenta na své jachtě v Karibiku. Nitky podezření směřují k drogové mafii v Columbii. Úlohou pověří Ryana.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski