Sledovat film
Legenda o Zorrovi
online

Film Legenda o Zorrovi
  Trailer k filmu Legenda o Zorrovi Trailer
Přehrajte si film Legenda o Zorrovi HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 425 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Muž s černou maskou se vrací.
Příběh Legendy o Zorrovi začíná deset let od okamžiku, kdy jsme hrdiny opustili na konci předchozího dobrodružství. Alejandro a Elena se stali manžely a mají spolu 10letého syna Joaquina. Přestože si Alejandro stále obléká masku Zorra, aby ochránil chudé a utlačované obyvatele kalifornského teritoria před hamižností tamějších vládců, musí se často rozhodovat mezi svým pocitem pro spravedlnost a touhou po normálním životě.
Když několik prominentních obchodníků a místních magnátů začne spřádat zločinné plány, které mají zabránit tomu, aby se Kalifornie stala 31. státem USA, čeká jej toto dilema znovu. Při statečném pokusu o překažení jejich plánů se Zorro ocitá v krizi, která ohrožuje nejen jeho vlastní život, ale také bezpečí jeho rodiny.

Originální název:

The Legend of Zorro

Režie: Martin Campbell
Hrají a postavy: Alberto Reyes (Brother Ignacio), Julio Oscar Mechoso (Frey Felipe), Gustavo Sánchez Parra (Guillermo Cortez), Adrian Alonso (Joaquin), Nick Chinlund (McGivens), Giovanna Zacaríasová (Blanca Cortezová)
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 20.9.2023 06:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська