Sledovat film Vysoká hra patriotů online

Přehrajte si film Vysoká hra patriotů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vysoká hra patriotů
  Trailer k filmu Vysoká hra patriotů   Sledovat Vysoká hra patriotů online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Phillip Noyce
Hrají a postavy:
Harrison Ford (Jack Ryan), Anne Archerová (doktorka Caroline Cathy Ryanová), Patrick Bergin (Kevin O'Donnell), Sean Bean (Sean Miller), Thora Birchová (Sally Ryanová), James Fox (pán William Holmes)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Politický thriller, který je po filmu Hon na ponorku dalším dobrodružstvím bývalého vojenského experta CIA, námořního důstojníka Jacka Ryana.

Zpočátku to vypadalo, že Ryanova rodina stráví v Anglii poklidnou dovolenou. Pohoda rázem skončí, když je Jack Ryan vtažen do teroristické akce. Ryanovi se sice podaří incident úspěšně překazit, ale nyní je nucen čelit ještě nebezpečnější situaci. Musí totiž ochránit sebe i rodinu, protože se stávají dalším terčem radikální teroristické skupiny.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski