Film Vysoká hra patriotů

Sledovat film
Vysoká hra patriotů
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Politický thriller, který je po filmu Hon na ponorku dalším dobrodružstvím bývalého vojenského experta CIA, námořního důstojníka Jacka Ryana.
Zpočátku to vypadalo, že Ryanova rodina stráví v Anglii poklidnou dovolenou. Pohoda rázem skončí, když je Jack Ryan vtažen do teroristické akce. Ryanovi se sice podaří incident úspěšně překazit, ale nyní je nucen čelit ještě nebezpečnější situaci. Musí totiž ochránit sebe i rodinu, protože se stávají dalším terčem radikální teroristické skupiny.

Žánr: Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie: Phillip Noyce
Hrají a postavy: Harrison Ford (Jack Ryan), Anne Archerová (doktorka Caroline Cathy Ryanová), Patrick Bergin (Kevin O'Donnell), Sean Bean (Sean Miller), Thora Birchová (Sally Ryanová), James Fox (pán William Holmes)
Scénář: W. Peter Iliff, Donald Stewart
Země: USA
Rok výroby: 1992
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko