Sledovat film Válka světů online

Přehrajte si film Válka světů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1429 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Válka světů
  Trailer k filmu Válka světů   Sledovat Válka světů online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
Steven Spielberg
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Ray Ferrier), Dakota Fanningová (Rachel Ferrierová), Miranda Ottová (Mary Ann Ferrierová), Justin Chatwin (Robbie Ferrier), Tim Robbins (Ogilvy), Rick Gonzalez (Vincent)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Poslední válku na Zemi nezačnou lidé.

Současný přepis klasického sci-fi thrilleru H.G. Wellse předvádí dramatický boj pozemšťanů za budoucnost lidstva tak, jak ji vidí členové jedné rodiny.

Tom Cruise hraje Raye Ferriera, rozvedeného pracovníka v docích, který je současně málo úspěšným otcem. Brzy poté, co jeho bývalá manželka a její nový manžel mu přivezou syna Robina a mladší dceru Rachel na jednu z řídkých návštěv, strhne se mohutná bouře, provázená blesky.

O chvíli později je Ray, nedaleko svého domu, svědkem zvláštní události, která navždy změní životy jich všech. Jakýsi ohromný, válečný stroj na třech nohách, se vynoří z hloubi země, a dříve, než kdokoli stačí zareagovat, začne spalovat všechno ve svém dosahu. Normální den se náhle změní v nejhrůznější zážitek jejich života. Jde o první úder katastrofického útoku mimozemšťanů na naši planetu. Ať se snažíte utéci kamkoli, není místa, kdy by bylo možno najít bezpečný úkryt, kam by bylo možno se uchýlit. Existuje jen Rayovo nezvratné rozhodnutí, za každou cenu ochránit své děti před zkázou.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko