Film Válka světů

Sledovat film
Válka světů
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Poslední válku na Zemi nezačnou lidé.
Současný přepis klasického sci-fi thrilleru H.G. Wellse předvádí dramatický boj pozemšťanů za budoucnost lidstva tak, jak ji vidí členové jedné rodiny.

Tom Cruise hraje Raye Ferriera, rozvedeného pracovníka v docích, který je současně málo úspěšným otcem. Brzy poté, co jeho bývalá manželka a její nový manžel mu přivezou syna Robina a mladší dceru Rachel na jednu z řídkých návštěv, strhne se mohutná bouře, provázená blesky.

O chvíli později je Ray, nedaleko svého domu, svědkem zvláštní události, která navždy změní životy jich všech. Jakýsi ohromný, válečný stroj na třech nohách, se vynoří z hloubi země, a dříve, než kdokoli stačí zareagovat, začne spalovat všechno ve svém dosahu. Normální den se náhle změní v nejhrůznější zážitek jejich života. Jde o první úder katastrofického útoku mimozemšťanů na naši planetu. Ať se snažíte utéci kamkoli, není místa, kdy by bylo možno najít bezpečný úkryt, kam by bylo možno se uchýlit. Existuje jen Rayovo nezvratné rozhodnutí, za každou cenu ochránit své děti před zkázou.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie: Steven Spielberg
Hrají a postavy: Tom Cruise (Ray Ferrier), Dakota Fanningová (Rachel Ferrierová), Miranda Ottová (Mary Ann Ferrierová), Justin Chatwin (Robbie Ferrier), Tim Robbins (Ogilvy), Rick Gonzalez (Vincent)
Scénář: Josh Friedman, David Koepp
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko