Sledovat film Jack a obři online

Přehrajte si film Jack a obři HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, drama, fantasy, romantickďż˝, dobrodružný, romantický Jack a obři na HBO2!
  Trailer k filmu Jack a obři   Sledovat Jack a obři online
Žánr:
dobrodruďż˝nďż˝, drama, fantasy, romantickďż˝, dobrodružný, romantický
Režie:
Bryan Singer
Hrají a postavy:
Nicholas Hoult (Jack), Eleanor Tomlinsonová (Isabelle), Ewan McGregor (Elmont), Stanley Tucci (Roderick), Eddie Marsan (Crawe), Ewen Bremner (Wicke)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Když mladý farmářský dělník náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka. Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli. Mladý Jack se jim v tom snaží zabránit a je tak přinucen vybojovat nejtěžší bitvu svého života. V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách ... a sám tak má příležitost stát se legendou.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski