Sledovat film
Noe
online

Film Noe
  Trailer k filmu Noe Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Konec světa právě začíná.
Svět už zachránila řada hrdinů, ale on byl první. Noe. Zneklidňující vidina smrtící záplavy pronásleduje Noema ve snách čím dál častěji. Tu i další podivná znamení mu pomůže rozluštit moudrý Metuzalém. Země se ocitla na kraji propasti, kam ji zavlekla lidská rasa. Nejvyšší se rozhodl pro kompletní restart v podobě gigantické potopy a pro obnovu člověčího druhu si vybral právě Noema a jeho početnou rodinu. A protože Noe ví, že zkáza přijde s vodou, začne stavět archu, obří loď, na níž by se on i jeho rodina zachránili. Během stavby se musí potýkat nejen s nedostatkem času, vlastními pochybami, obavami svých blízkých, ale i s otevřenou nenávistí soukmenovců v čele s krutým potomkem slavného bratrovraha Kaina. Kromě toho musí na plavbu přizvat i zástupce všech živočišných druhů, aby život na "nové" Zemi mohl být úplný. Největší katastrofa v dějinách planety v tu chvíli může začít.

Hrají a postavy: Russell Crowe (Noah), Jennifer Connellyová (Naameh), Ray Winstone (Tubal-cain), Anthony Hopkins (Methuselah), Emma Watsonová (Ila), Logan Lerman (Ham)
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 18.6.2022 16:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko