Sledovat film Útěk ze Sibiře online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Útěk ze Sibiře
  Trailer k filmu Útěk ze Sibiře   Sledovat 1524 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Komedie
Režie:
Peter Weir
Hrají a postavy:
Dragos Bucur (Zoran), Colin Farrell (Valka), Ed Harris (pan Smith), Alexandru Potocean (Tomasz), Saoirse Ronanová (Irena), Gustaf Skarsgard (Voss)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Jeden z nejsilnějších skutečných příběhů o lidské vůli a touze po svobodě. Útěk byl teprve začátek.

Drama, založené na skutečné události z roku 1940, popisuje útěk mezinárodní skupinky vězňů z ruského gulagu. Uprchlíci se vymaní ze sevření nelítostné sibiřské zimy, projdou oblastí jezera Bajkal a překročí Transsibiřskou magistrálu. Před sebou však mají ještě mnohem krutější zkoušky lidské odolnosti a vůle, poušť Gobi, Himálaje a Tibet. Zachrání se až po 4 000 mílích v Indii.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski