Sledovat film Nebe a dudy online

Přehrajte si film Nebe a dudy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantickďż˝, romantický Nebe a dudy na CS Film!
  Trailer k filmu Nebe a dudy   Sledovat Nebe a dudy online
Žánr:
komedie, romantickďż˝, romantický
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Jindřich Plachta (Antonín Fábera), Jaroslav Marvan (Rudolf Bartoš, průmyslník), Karel Dostál (doktor), Břetislav Grossmann (Jahoda), Bolek Prchal (konstábl), Ladislav H. Struna (Jarda)
Země:
Československo
Rok výroby:
1941
Popis:
Na kámen platí dynamit, na starého protivu dobré slovo.

Továrník Bartoš byl přísný, nepřístupný protiva, postrach všech svých zaměstnanců. To ovšem platilo pouze do dne, kdy na procházce spadl se srázu. Zranil se, nedokázal sám vyhledat pomoc - a tehdy ho našel skalák Fábera a vzal ho k sobě do chalupy, kde žil s dcerou a dvěma osiřelými synovci. Byl to chudý člověk, jeho domácnost však přímo dýchala láskou a porozuměním. Několik dnů strávených mezi těmi milými lidmi Bartoše hodně poznamenalo, po návratu do svého světa byl jako vyměněný. Choval se laskavě, dělníkům zvýšil platy, pilně navštěvoval rodinu svého nového přítele a radoval se z věcí, jichž si dřív ani nevšiml. Jednoho dne se ovšem dozvěděl, že si jeho synovec chce vzít Fáberovu dceru, a zapomenutá pýcha znovu nabyla vrchu...
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski