Sledovat film Dívka v modrém online

Přehrajte si film Dívka v modrém online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Dívka v modrém na CS Film!
  Trailer k filmu Dívka v modrém   Sledovat Dívka v modrém online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Otakar Vávra
Hrají a postavy:
Lída Baarová (Komtesa Blanka z Blankenburgu), Oldřich Nový (Jan Karas, notár v Lucine), Růžena Šlemrová (Smrcinská), Sylva Langova (Slávinka), Antonie Nedošinská (Otýlie), Natasa Gollová (Ruzenka Smutná)
Země:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
Co se všechno může přihodit, když se Oldřich Nový zamiluje do 300 let staré komtesy.

Notář Jan Karas je svobodný, finančně dobře zajištěný, není tedy divu, že budí zájem vdavekchtivých žen. Vdova Smutná ho loví pro sebe, paní Smrčínská zase pro svou dceru Slávinku. Jan se ovšem zamiloval do dívky na starém obraze, jenž mu byl svěřen do úschovy. Obraz ho úplně uhranul, celé hodiny vysedává před podobiznou krásky v modrých šatech. Jednoho dne neodolá a políbí rty na plátně. V tu chvíli se stane zázrak: polibek je opětován, dívka vystoupí z obrazu a barokní češtinou mu děkuje za vysvobození. Doktor Karas je zcela vyveden z míry. Zbláznil se snad? A to je pouhý začátek zmatků, které tajemná komtesa Blanka vnese do jeho života...
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski