Film
Hotel Modrá hvězda

Film Hotel Modrá hvězda
  Trailer  k filmu Hotel Modrá hvězda
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Česká komedie režiséra Martina Friče o zchátralém hotýlku, krásné majitelce a zástupu nápadníků.
V roce 1941, v těžkém válečném období, natočil Martin Frič veselý příběh o mladých lidech, kteří vedeni přirozenou aktivitou mládí dali do pořádku zanedbaný hotýlek. Ve filmu poskytl prostor herecké dvojici, jejíž obliba v řadách diváků v té době kulminovala, Nataše Gollové a Oldřichu Novému.

Žánr: Komedie
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: Natasa Gollová (Zuzana - heritor), Oldřich Nový (Vladimír Rychta Rohan), Adina Mandlová (Milada Landová), Ella Nollová (Thief in Hotel Modrá Hvezda), Marie Nademlejnská (Miss Fafejtová - owner of Hotel Merkur), Jan Pivec (Jirka Tuma - musician)
Rok výroby: 1941
Hodnocení: 84 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina