Sledovat film Muži nestárnou online

Přehrajte si film Muži nestárnou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Muži nestárnou na CS Film!
  Trailer k filmu Muži nestárnou   Sledovat Muži nestárnou online
Žánr:
komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Zita Kabátová (Helena Horníková), František Roland (Karel Horník), Jana Romanová (Jiřinka Horníková), Eva Matejková (devítiletá Jiřinka), Jarmila Smejkalová (Helenka Krutinová), Jan Pivec (Stáňa Járský)
Země:
Československo
Rok výroby:
1942
Popis:
Úsměvné melodrama o muži, který se stal osudovou láskou pro tři generace žen a nakonec si vzal vnučku své první lásky.

Mladý, nadaný student Stáňa Jarský dává hodiny hudby malé Jiřince Horníkové a vášnivě se zamiluje do její matky. V předvečer svého vynuceného odjezdu na studia ekonomie do Vídně se s Helenou sblíží. Po devíti letech, jako zralý a úspěšný muž, v Praze potkává svoji dávnou studentku, odrostlou Jiřinku. Po několika dalších letech se po dlouhém pobytu v cizině vrací opět do vlasti. Už je sice prošedivělý, ale stále šarmantní a elegantní muž. Setkává se s mladičkou Helenkou, která je dcerou a vnučkou jeho bývalých lásek. Jak dopadne setkání se všemi jeho láskami?
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski