Sledovat film
Muži nestárnou
online

Film Muži nestárnou
  Trailer k filmu Muži nestárnou Trailer
Přehrajte si film Muži nestárnou HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 487 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Úsměvné melodrama o muži, který se stal osudovou láskou pro tři generace žen a nakonec si vzal vnučku své první lásky.
Mladý, nadaný student Stáňa Jarský dává hodiny hudby malé Jiřince Horníkové a vášnivě se zamiluje do její matky. V předvečer svého vynuceného odjezdu na studia ekonomie do Vídně se s Helenou sblíží. Po devíti letech, jako zralý a úspěšný muž, v Praze potkává svoji dávnou studentku, odrostlou Jiřinku. Po několika dalších letech se po dlouhém pobytu v cizině vrací opět do vlasti. Už je sice prošedivělý, ale stále šarmantní a elegantní muž. Setkává se s mladičkou Helenkou, která je dcerou a vnučkou jeho bývalých lásek. Jak dopadne setkání se všemi jeho láskami?

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Zita Kabátová (Helena Horníková), František Roland (Karel Horník), Jana Romanová (Jiřinka Horníková), Eva Matejková (devítiletá Jiřinka), Jarmila Smejkalová (Helenka Krutinová), Jan Pivec (Stáňa Járský)
Rok výroby: 1942
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 21.5.2022 14:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko