Sledovat film Nikdo nic neví online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Nikdo nic neví
  Trailer k filmu Nikdo nic neví   Sledovat 1529 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Josef Mach
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Martin Plechatý), František Filipovský (Petr Nivý - průvodčí v tramvaji), Eduard Linkers (Fritz Heinecke - SS muž), Jana Dítětová (Véra Budínová), Stanislav Neumann (Škoula, hráč na basu), Ota Motyčka (vrátný hotelu Avion)
Scénář:
Josef Mach, Petr Nedoma, Jaromír Pleskot, Jan Schmidt
Země:
Československo
Rok výroby:
1947
Popis:
Okupační veselohra o dobrodružství dvou pražských tramvajáků.

Druhá světová válka: Dva tramvajáci Martin a Petr jsou požádáni sousedkou Věrou, která má v patách gestapo, aby jí pomohli ukrýt tělo četaře SA Fritze, který ji vydíral a při potyčce upadl do bezvědomí. Martin a Petr Fritze naloží do velkého koše a hodí ho do vody. V koši však byla jejich adresa a poctivý nálezce jim koš vrátí i s Fritzem... Co si s ním počnou nyní?
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko