Film Miami Vice

Sledovat film
Miami Vice
online

Přehrajte si film Miami Vice online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1334 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Bez pravidel.
Ricardo Tubbs a Sonny Crocet jsou policejní detektivové, kteří pracují v utajení na Floridě. Jejich poslední úkol je zjistit něco na Arcagela de Jesus Montoyu, místního drogového bosse, jehož lidé jsou pravděpodobně zodpovědní za vraždy, které vyšetřují. Aby se infiltrovali do Mantoyovy operace, musí se Tubbs a Crockett vydávat za majitele lodí, které převážejí drogy. Lest zafunguje, ale oni se musí dostat ještě hlouběji do dění, které je zavede na Haiti a Kubu. Crockett se rovněž dostává na tenký led, když se zaplete s Isabellou

Žánr: Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie: Michael Mann
Hrají a postavy: Colin Farrell (Detektiv James 'Synny' Crockett), Jamie Foxx (Detektiv Ricardo Tubbs), Li Gongová (Isabella), Naomie Harrisová (Trudy Joplin), Ciarán Hinds (FBI Agent Fujima), Justin Theroux (detektiv Larry Zito)
Scénář: Michael Mann, Anthony Yerkovich
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko