Sledovat film
Osamělý mstitel
online

Film Osamělý mstitel
  Trailer k filmu Osamělý mstitel Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Muž, který nemá pro co žít, si najde něco, za co může bojovat ...
Agenti protidrogového oddělení Sean Vetter a Demetrius Hicks už sedm let společně bojují proti průsaku drog skrz americko-mexickou hranici. Jejich největším protivníkem je drogový kartel z pouště Baja, kterému šéfuje Meno Lucero. Když se jim podaří dostat Lucera za mříže, objeví se nový hráč - tajemný zabiják známý jako Diablo. Zlikviduje zbytky Lucerova kartelu a když se proti němu Vetter s Hicksem postaví, zabije také Vetterovu ženu Stacy. Při realizaci pomsty za smrt své manželky se Vetter nezastaví před ničím. Diabla prostě pošle do pekel, i kdyby tam měl skončit spolu s ním ...

Režie: F. Gary Gray
Hrají a postavy: Vin Diesel (Sean Vetter), Larenz Tate (Demetrius Hicks), Timothy Olyphant (Jack Slayton), Geno Silva (Memo Lucero), Jacqueline Obradorsová (Stacey Vetterová), Steve Eastin (Ty Frost)
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko