Sledovat film
Rychlí a zběsilí
online

Film Rychlí a zběsilí
  Trailer k filmu Rychlí a zběsilí Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nový model. Původní součástky.
Dominic Torreto se ukrývá v Dominikánské republice. Jeho přítelkyně Letty mezitím v Los Angeles převzala vedoucí postavení v gangu a zapletla se do obchodu s drogami s jihoamerickým překupníkem Bragem. Brago používá k přepravě heroinu přes mexickou hranici vytuněná auta. Když mu přestane být Letty užitečná, pošle zabijáka Fénixe, aby jí odstranil. Dominic se o její smrti dozvídá od své sestry Mii. Brian O´Conner je uvězněn v arizonské věznici. Při potyčce vězňů zachrání život chlapovi, kterému se říka Juvenal, a ten mu na oplátku dá informace o zločinci Jamesi Parkovi. Brian totiž opět pracoval v utajení pro FBI. Na Lettyině pohřbu se Dominic s Brianem potkávají a spojí se spolu proti Bragovi.

Režie: Justin Lin
Hrají a postavy: Vin Diesel (Dominic Toretto), Paul Walker (Brian O'Conner), Jordana Brewsterová (Mia Torettoová), Michelle Rodriguezová (Letty), John Ortiz (Antonio Braga), Laz Alonso (Fenix Rise)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 27.9.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська