Sledovat film Rychlí a zběsilí online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rychlí a zběsilí
  Trailer k filmu Rychlí a zběsilí   Sledovat 1433 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Justin Lin
Hrají a postavy:
Vin Diesel (Dominic Toretto), Paul Walker (Brian O'Conner), Jordana Brewsterová (Mia Torettoová), Michelle Rodriguezová (Letty), John Ortiz (Antonio Braga), Laz Alonso (Fenix Rise)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Nový model. Původní součástky.

Dominic Torreto se ukrývá v Dominikánské republice. Jeho přítelkyně Letty mezitím v Los Angeles převzala vedoucí postavení v gangu a zapletla se do obchodu s drogami s jihoamerickým překupníkem Bragem. Brago používá k přepravě heroinu přes mexickou hranici vytuněná auta. Když mu přestane být Letty užitečná, pošle zabijáka Fénixe, aby jí odstranil. Dominic se o její smrti dozvídá od své sestry Mii. Brian O´Conner je uvězněn v arizonské věznici. Při potyčce vězňů zachrání život chlapovi, kterému se říka Juvenal, a ten mu na oplátku dá informace o zločinci Jamesi Parkovi. Brian totiž opět pracoval v utajení pro FBI. Na Lettyině pohřbu se Dominic s Brianem potkávají a spojí se spolu proti Bragovi.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski