Sledovat film Ctihodný občan online

Přehrajte si film Ctihodný občan online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1173 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ctihodný občan
  Trailer k filmu Ctihodný občan   Sledovat Ctihodný občan online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
F. Gary Gray
Hrají a postavy:
Jamie Foxx (Nick Rice), Gerard Butler (Clyde Shelton), Colm Meaney (detektiv Dunnigan), Bruce McGill (Jonas Cantrell), Leslie Bibbová (Sarah Lowell), Michael Irby (detektiv Garza)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Jak zastavit vraha, který už je za mřížemi?

Ctihodný občan je dramatický thriller o muži, který se bez slitování rozhodne pomstít tomu, kdo nechal z vězení propustit vrahy jeho rodiny. A nejen jemu, také městu, společnosti, všem. Město Filadelfii začíná děsit teror a vraždy, které jsou brilantně naplánované a provedené. Pomalu však vychází najevo, že je nemohl spáchat nikdo jiný, než právě člověk, jenž přišel o rodinu a rozhodl se vzít spravedlnost do vlastních rukou. Ten člověk ale sedí ve vězení.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski