Film
Ctihodný občan

Film Ctihodný občan
  Trailer  k filmu Ctihodný občan
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Jak zastavit vraha, který už je za mřížemi?
Ctihodný občan je dramatický thriller o muži, který se bez slitování rozhodne pomstít tomu, kdo nechal z vězení propustit vrahy jeho rodiny. A nejen jemu, také městu, společnosti, všem. Město Filadelfii začíná děsit teror a vraždy, které jsou brilantně naplánované a provedené. Pomalu však vychází najevo, že je nemohl spáchat nikdo jiný, než právě člověk, jenž přišel o rodinu a rozhodl se vzít spravedlnost do vlastních rukou. Ten člověk ale sedí ve vězení.

Originální název:

Law Abiding Citizen

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: F. Gary Gray
Hrají a postavy: Jamie Foxx (Nick Rice), Gerard Butler (Clyde Shelton), Colm Meaney (detektiv Dunnigan), Bruce McGill (Jonas Cantrell), Leslie Bibbová (Sarah Lowell), Michael Irby (detektiv Garza)
Scénář: Kurt Wimmer
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina