Sledovat film Bohové Egypta online

Přehrajte si film Bohové Egypta online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1522 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Bohové Egypta
  Trailer k filmu Bohové Egypta   Sledovat Bohové Egypta online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie:
Alex Proyas
Hrají a postavy:
Brenton Thwaites (Bek), John Samaha (prodavač), Courtney Eaton (Zaya), Nikolaj Coster-Waldau (Horus), Paula Arundell, Alia Seror-O'Neill (First mladý Maidservant)
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2016
Popis:
Bitva o věčnost začíná.

Trůn egyptského vládce obsadil nemilosrdný bůh temnoty Set. Kdysi mírumilovné a prosperující impérium se kvůli němu zmítá ve válce, chaosu a strachu. Setově krutovládě si troufá vzdorovat jenom hrstka odvážných povstalců. Překvapivé spojenectví s cílem zastavit Setovo řádění nakonec uzavřou obyčejný zlodějíček Bek a mocný bůh Horus. Jejich dech beroucí dobrodružství a boj proti Setovi a jeho krvežíznivým poskokům je zavede do podsvětí i na nebesa. Smrtelník i bůh musí projít zkouškami odvahy i obětavosti a postavit se monstrům, o kterých smrtelník do té doby pouze slýchával. Jinak nebudou mít nejmenší šanci nakonec zvítězit.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski