Film Bohové Egypta

Sledovat film
Bohové Egypta
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bitva o věčnost začíná.
Trůn egyptského vládce obsadil nemilosrdný bůh temnoty Set. Kdysi mírumilovné a prosperující impérium se kvůli němu zmítá ve válce, chaosu a strachu. Setově krutovládě si troufá vzdorovat jenom hrstka odvážných povstalců. Překvapivé spojenectví s cílem zastavit Setovo řádění nakonec uzavřou obyčejný zlodějíček Bek a mocný bůh Horus. Jejich dech beroucí dobrodružství a boj proti Setovi a jeho krvežíznivým poskokům je zavede do podsvětí i na nebesa. Smrtelník i bůh musí projít zkouškami odvahy i obětavosti a postavit se monstrům, o kterých smrtelník do té doby pouze slýchával. Jinak nebudou mít nejmenší šanci nakonec zvítězit.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie: Alex Proyas
Hrají a postavy: Brenton Thwaites (Bek), John Samaha (Vendor), Courtney Eaton (Zaya), Nikolaj Coster-Waldau (Horus), Paula Arundell, Alia Seror-O'Neill (First Young Maidservant)
Scénář: Burk Sharpless, Matt Sazama
Země: USA, Austrálie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko