Sledovat film
Bohové Egypta
online

Film Bohové Egypta
  Trailer k filmu Bohové Egypta Trailer
Přehrajte si film Bohové Egypta HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 558 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Bitva o věčnost začíná.
Trůn egyptského vládce obsadil nemilosrdný bůh temnoty Set. Kdysi mírumilovné a prosperující impérium se kvůli němu zmítá ve válce, chaosu a strachu. Setově krutovládě si troufá vzdorovat jenom hrstka odvážných povstalců. Překvapivé spojenectví s cílem zastavit Setovo řádění nakonec uzavřou obyčejný zlodějíček Bek a mocný bůh Horus. Jejich dech beroucí dobrodružství a boj proti Setovi a jeho krvežíznivým poskokům je zavede do podsvětí i na nebesa. Smrtelník i bůh musí projít zkouškami odvahy i obětavosti a postavit se monstrům, o kterých smrtelník do té doby pouze slýchával. Jinak nebudou mít nejmenší šanci nakonec zvítězit.

Režie: Alex Proyas
Hrají a postavy: Brenton Thwaites (Bek), John Samaha (prodavač), Courtney Eaton (Zaya), Nikolaj Coster-Waldau (Horus), Paula Arundell, Alia Seror-O'Neill (First mladý Maidservant)
Země: USA, Austrálie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 55 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 10.8.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko